TeknoAmerBlok to ponad 20 lat doświadczenia w produkcji różnorodnych  elementów betonowych o szerokim zastosowaniu.

TeknoAmerBlok Sp. z o.o. powstała w wyniku połączenia spółek TeknoBlok oraz AmerBlok aktywnie działających na polskim rynku od początku lat 90-tych. Ponad 20 letnie doświadczenie pozwala nam na produkcję różnorodnych elementów betonowych wykorzystywanych w konstrukcjach murowych, ścianach o zwiększonej izolacyjności ogniowej i akustycznej, elewacjach oraz  elementach ogrodzeniowych.

 

 

Produkcja

Wychodząc naprzeciw rosnącemu popytowi korzystamy z mocy produkcyjnych dwóch zakładów w Nasielsku k. Warszawy oraz Sierakowicach k. Gliwic

 

Oferta produktowa TeknoAmerBlok

 • Konstrukcje

  Elementy murów z wysokiej klasy betonu wibro-prasowanego o bardzo dobrych parametrach technicznych, zwiększonej izolacyjności akustycznej i ogniowej, wysokiej dokładności wymiarowej oraz gładkim licu nie wymagającym tynkowania

 • Elewacje

  Elementy elewacyjne o zróżnicowanych wymiarach, kolorach oraz strukturach lica

 • Mała architektura

  Elementy łupane wykorzystywane w ogrodzeniach, murkach, altankach oraz zabudowie śmietników

 • Betonowe elementy specjalne

  Realizacja ambitnych projektów architektonicznych wymaga zastosowania prefabrykowanych elementów betonowych. Nasze doświadczenie oraz kompetentna załoga pozwala na produkcję elementów elewacyjnych powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych o wysokiej trwałości, wytrzymałości  oraz indywidualnym wzornictwie. 

 

Zapraszamy Państwa do współpracy z TeknoAmerBlok

 

 INFORMACJA DLA UDZIAŁOWCÓW

 

Zarząd TeknoAmerBlok Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Spółka Przejmująca) oraz Zarząd Jarl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Spółka Przejmowana) ogłasza plan połączenia zawarty pomiędzy  TeknoAmerBlok Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz Jarl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w trybie art. 492 § 1 pkt 1) Kodeksu spółek handlowych tj. poprzez przeniesienie całego majątku spółki Jarl Sp. z o.o. do spółki TeknoAmerBlok Sp. z o.o.

Plan połączenia będzie dostępny pod niniejszym adresem od dnia 28 listopada 2020r. nieprzerwanie do dnia zakończenia Walnego Zgromadzenia, na którym będzie podejmowana uchwała w przedmiocie wyrażenia zgody na udostępniany plan połączenia.

Informacja niniejsza jest wypełnieniem obowiązku ogłoszenia planu połączenia określonego w art. 500 § 21 Kodeksu spółek handlowych.

Zarząd TeknoAmerBlok Sp. z o.o : Tomasz Filipek - Prezes Zarządu, Grzegorz Fabijański – Członek Zarządu, Warszawa dnia 28 listopada 2020r.

Zarząd Jarl Sp .z o.o : Tomasz Filipek –Prezes Zarządu, Warszawa dnia 28 listopada 2020r.

 

Pobierz plik - Plan połączenia

Przykłady realizacji